Zdravá výživa eshop Nuvys-nutrition.cz sk

Licencia

Hľadáme nových franchisingových partnerov

Naša spoločnosť má už 30-ročnú tradíciu v gastronómii. V oblasti výroby a rozvozu krabičkovej diéty máme 10 rokov skúseností a nepreberné množstvo spokojných zákazníkov.

Výhodou franchisingovej spoločnosti DietaFit je platforma jednotného zdravého & vyváženého stravovania. Toto je zabezpečené najmä vývojom, výrobou a následným použitím vlastných surovín, ktoré sú využité vo vlastných receptúrach našich pokrmov. Súčasťou franchisingovej spoločnosti DietaFit je aj veľkoobchod, kde sú tieto suroviny dodávané našim partnerom. Veľkoobchod disponuje aj ďalšími surovinami, ktoré nakupuje od pestovateľov a prvodovozcov a tým je možné docieliť efekt maximálneho ekonomického výsledku.

Cieľom franchisingovej spoločnosti DietaFit je ponuka kvalitných produktov zdravého & vyváženého stravovania pre široké zákaznícke spektrum vyznávajúce zdravý životný štýl.

V rámci dosiahnutia maximálneho ekonomického výsledku máme nastavené exkluzívne ceny u najväčšieho veľkoobchodného dodávateľa s pôsobnosťou v celej SR.

VIAC INFORMÁCIÍ O KONCEPTE KRABIČKOVEJ DIETAFIT NÁJDETE : TU

Naše pobočky

Pobočky v provozu
Připravujeme
Dočasně přerušeno

Vyskúšajte a uvidíte

Každý deň vám privezieme až päť porcií zdravého a chutného jedla.

Objednať